Künye

adanasondakika.org ; Güncel, Politika,Teknoloji,Yemek Tarifleri,Röportajlar, Spor, Magazin, Kültür ve Sanat, Yerel  Haberler ve diğer tüm kategorilerde güncel Yerel haber sunmak ve İnternet kullanıcısının Adana haberlerine ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir yerel haber sitesidir.

İletişim / e-mail pcmerkez2@gmail.com

Yer Sağlayıcı /İsim Tescil

Sadece Alan Adı /Adres

Her türlü sorularınız için lütfen bu adresi kullanınız: pcmerkez2@gmail.com

Gizlilik Politikası / Privacy Policy 


www.adanasondakika.org tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.adanasondakika.org‘a aittir. www.adanasondakika.org sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Bunlar www.adanasondakika.org‘un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.adanasondakika.org sitesinde yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.adanasondakika.org hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.adanasondakika.org harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Kullanıcılar yaptıkları yorumdan kendileri mesuldür. Bu yorumlar sitemiz adanasondakika.org'u ve site yönetimini bağlamaz. Kullanıcılar tarafından yapılan her türlü yorum ve yazılan yazılar ilgili kişiye aittir. Site yönetimi bu yorum ve içeriklerde her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.